içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Yüzbaşılar Kavşağına Bağlantı Yolları

Araç trafiğine açılan Gölcük Yüzbaşılar Kavşağı’nda kuzey ve güney bağlantı yolları çalışmalarına devam ediliyor.

Yüzbaşılar Kavşağına Bağlantı Yolları

Gölcük Yüzbaşılar Köprülü Kavşağı, bölgedeki ulaşım ağını kesintisiz hale getirerek, yaşanabilecek trafik sıkışıklıklarını ortadan kaldırmış oldu. Araç trafiğine açılan kavşağın kuzey ve güney bağlantı yolları çalışmaları da hummalı şekilde sürüyor.

 

D – 130 karayolu trafiğini ve Yüzbaşılar bölgesindeki geçişleri oldukça rahatlatan kavşak projesi kapsamında bağlantı yollarının yapımına devam ediliyor. Çalışmalar kapsamında köprülü kavşaktan Yüzbaşılar Mahallesi’ne bağlanan yolun ilk kat asfalt serimi yapıldı. Bağlantı yolunun bordür imalatlarına ise devam ediliyor. Köprülü kavşaktan Atatürk ve Topçular Mahalleleri’ne giden güney bağlantı yolun ise asfalt altı plentmiks temel serimine başlandı. Temel serimin ardından asfalt ve kaldırım bordür çalışmalarına başlanacak. Ayrıca köprü dönüş adasındaki sinyalizasyon ışık imalatlarına da devam ediliyor. 

 

Gölcük-2, Değirmendere Köprülü Kavşakları’ndan sonra Yüzbaşılar Kavşağı, bölgedeki trafiği transit hale gelmesine katkı sağladı. Gölcük-2 Kavşağı’ndan sonra yer alan ve mevcutta trafik ışıklarıyla kontrol edilen Yüzbaşılar Kavşağı, köprülü kavşakla daha rahat bir geçiş yapılmasını sağlamış oldu.

Tarih: 15-07-2019

FACEBOOK YORUM
Yorum